Pomoc drogowa Pyrzowice

Nasza firma oferuje kompleksowe usługi związane z pomocą drogową na terenie Pyrzowic oraz ich okolicy. Zajmujemy się wszystkim, co jest potrzebne do rozwiązania problemów zdarzających się na trasie. Należą do nich między innymi naprawy niewielkich usterek, dowożenie paliwa, wyciąganie samochodów z rowów lub tych zakopanych w śniegu czy błocie.

Samochód został uszkodzony w sposób, który uniemożliwia jego naprawę na miejscu? Możemy za pomocą naszej lawety odwieźć pojazd do najbliższego warsztatu, gdzie nasi wyszkoleni mechanicy dokonają wszystkich niezbędnych reperacji. Pracujemy 24h przez 7 dni w tygodniu, włącznie ze świętami, więc można do nas dzwonić o każdej porze. Cena nocnych zgłoszeń jest ustalana indywidualnie – kontaktując się z nami można uzyskać szczegóły i dogadać się w tej kwestii.

Laweta Pyrzowice

Jeśli interesuje Państwa profesjonalna i tania pomoc drogowa Pyrzowice są miastem, w którym także oferujemy nasze usługi. Zachęcamy do kontaktu – docieramy na miejsce najpóźniej do 15 minut od momentu zgłoszenia wystąpienia problemu.