Pomoc drogowa Zawiercie

Nasza firma udziela pomocy drogowej na terenie Zawiercia całodobowo przez 7 dni w tygodniu. Na miejsce zdarzenia – niezależnie od tego, czy był to wypadek, czy usterka – dojeżdżamy w około 15 minut od zgłoszenia. Szybkie i profesjonalne holowanie jest naszą specjalnością, ale to tylko część oferowanych przez nas usług.

Posiadamy specjalistyczny sprzęt oraz wykwalifikowaną kadrę, która po dotarciu do klienta jest w stanie przeprowadzić niezbędne naprawy na drodze. Jeśli nie ma możliwości przywrócenia samochodu do stanu używalności, nasza laweta dostarczy pojazd do najbliższego warsztatu. Może ona przewozić zarówno osobówki, jak i większe pojazdy (np. dostawcze). Autolaweta jest rozwiązaniem szybkim i tanim. Przyda się każdemu, kto potrzebuje przewieźć uszkodzone auto do mechanika.

Laweta Zawiercie

Jeśli niezbędna okaże się pomoc drogowa Zawiercie z pewnością spełni ten wymóg – nasza firma bez problemu realizuje swoje usługi również w tym mieście. Chętnie udzielimy potrzebnego wsparcia na terenie całej miejscowości oraz jej okolic. Zapraszamy do kontaktu.