Pomoc drogowa Piekary Śląskie

Pomoc drogowa Piekary Śląskie

Pomoc drogowa Piekary Śląskie

Zamieszkujesz Piekary Śląskie lub znajdujesz się tutaj przejazdem? Spotkała cię niespodziewana sytuacja na drodze i potrzebujesz pomocy w postaci autolawety? Oferujemy usługi holowania samochodów po awarii, kolizji lub wypadku. Działamy szybko i skutecznie. Zależy nam na tym, by zaoszczędzić klientom niepotrzebnego stresu, dlatego jesteśmy dostępni zawsze i sprawnie wykonujemy powierzone nam zadania. Specjalizujemy się w obsłudze samochodów osobowych, a także dostawczych. Potrzebujesz pomocy na terenie Piekar Śląskich — jesteśmy do dyspozycji.

Auto pomoc niezależnie od sytuacji

Nieprzyjemne sytuacje, które mogą zdarzyć się na drodze, przybierają różny charakter. Zazwyczaj są to wszelkiego rodzaju awarie często związane z użytkowaniem niesprawnego pojazdu. Jeździmy do klientów, których samochody przeszły mniejsze, lub większe kolizje, a także te bardziej poważne wypadki samochodowe. Niezależnie od przyczyny kryzysowej sytuacji, pomożemy i w miarę możliwości jak najsprawniej rozwiążemy wszystkie problemy na terenie miasta Piekary Śląskie. Oddając samochód w nasze ręce, nie musisz się już nim przejmować i możesz zadbać o bezpieczeństwo swoje oraz bliskich ci osób. My w pełni profesjonalnie zajmiemy się autem, holując je w wyznaczone miejsce, a także dokonując napraw warsztatowych, o ile jest to konieczne.

Całodobowa pomoc w mieście Piekary Śląskie

Awarie, kolizje, wypadki — wszystkie one zdarzają się niespodziewanie i każdorazowo zaskakują uczestniczące w nich osoby. Chcąc pomóc w ograniczeniu stresu związanego z zaistniałą nieprzyjemną sytuacją, który i tak zawsze się pojawia, oferujemy nasze usługi całodobowo, 7 dni w tygodniu. Dojedziemy na wyznaczone przez ciebie miejsce o każdej porze dnia i nocy. Także 24 godziny na dobę, codziennie (również w weekendy) funkcjonuje nasz warsztat, w którym mechanik i elektryk od ręki zajmą się naprawą wszelkich koniecznych usterek. Oferujemy też dojazd w wyznaczone przez klienta miejsce i naprawę drobnych awarii na drodze. Wymiana opony, uruchomienie samochodu — takie sytuacje również się zdarzają i najczęściej da się je rozwiązać szybko, bez konieczności transportu auta do warsztatu.

Piekary Śląskie — cennik usług

Każda awaryjna sytuacja cechuje się indywidualnymi okolicznościami, dlatego też nie sposób stworzyć jednego, sztywnego cennika naszych usług. Ceny kalkulujemy odpowiednio do konkretnych zleceń i zazwyczaj znacznie różnią się one od siebie. Zapraszamy do kontaktu w celu uzyskania wyceny oraz wszelkich innych informacji związanych z auto pomocą na terenie miasta Piekary Śląskie.