Bezpłatne

auto zastępcze
z OC sprawcy

Zadzwoń do Nas! Otrzymasz auto zastępcze nawet do 30 minut w tym samym dniu!
tel. 733-044-500

bezgotówkowy wynajem pojazdu zastępczego z OC sprawcy!

Miałeś stłuczkę? Ktoś uszkodził Twoje auto? Zostałeś bez samochodu?

Dobrze trafiłeś! Pozostań mobilny!

WYNAJEM BEZGOTÓWKOWY – „FASTHOL” po podpisaniu odpowiednich dokumentów zwraca się do Ubezpieczyciela sprawcy wypadku/kolizji o zwrot kosztów wynajmu auta zastępczego!

Wszystko odbywa się w formie bezgotówkowej! Oszczędzacie Państwo czas i nie musicie angażować swoich pieniędzy!

Koszty wynajmu auta zastępczego są w 100% pokrywane przez Ubezpieczyciela Sprawcy!

W naszej wypożyczalni macie Państwo 100% pewności, że nie zostaniecie obciążeni kosztami wynajmu auta zastępczego nawet w przypadku gdy ubezpieczyciel odmówi wypłaty (…a są wypożyczalnie, które stosują tego rodzaju praktykę!!!)

Zajmujemy się ściąganiem należności od Ubezpieczycieli profesjonalnie i ewentualne dochodzenie roszczeń przed Sądem leży całkowicie po naszej stronie!

Nie pobieramy kaucji!

Posiadamy tylko najnowsze modele samochodów z rocznika 2013/2014!

Wystarczy do nas zadzwonić pod nr tel. 733-044-500 czynny 7 dni w tygodniu!

Postaramy się odpowiedzieć na wszystkie Twoje pytania!

Obsługujemy szkody z całego województwa śląskiego!

W myśl obowiązującego prawa możesz wypożyczyć samochód zastępczy w ramach ubezpieczenia OC sprawcy kolizji czy wypadku, do czasu naprawy Twojego auta lub do dnia wypłaty odszkodowania w przypadku szkody całkowitej!

Niema dla nas znaczenia rocznik uszkodzonego pojazdu oraz, w której firmie był ubezpieczony sprawca!

Zarówno jeżeli użytkujesz pojazd do celów zarobkowych (auto „firmowe”) czy prywatnych możesz wynająć auto zastępcze bezgotówkowo w Naszej wypożyczalni.

Jeżeli posiadasz swoje prywatne auto, którym codziennie dojeżdżasz do pracy, szkoły czy na zakupy również należy Ci się auto zastępcze!

Towarzystwa Ubezpieczeniowe bardzo często celowo wprowadzają poszkodowanych w błąd i informują, że auto zastępcze się nie należy! To nieprawda! Nie daj się oszukać! Zadzwoń do nas!

Ubezpieczyciel „sprawcy” nie może nakazać czy wskazać skorzystania z konkretnej wypożyczalni dlatego zawsze masz prawo wynająć auto w firmie „FASTHOL” !!!

Nie zgadzaj się na wynajem „auta zastępczego” od warsztatu, który rozlicza szkodę! W większości przypadków warsztaty proponują auta w opłakanym stanie nie nadające się do użytkowania! Często są to auta dużo niższej klasy niż Twoje auto, które zostało uszkodzone!

Zadbaj o bezpieczeństwo swoje i Twoich najbliższych! Masz do tego prawo!

W linku poniżej przedstawiamy obszerny artykuł zamieszczony w najbardziej popularnym tygodniku motoryzacyjnym „Auto Świat”. Przeczytaj kiedy i na jaki okres przysługuje Ci auto zastępcze: Auto Świat