Pomoc drogowa Czeladź

Pomoc drogowa Czeladź

Pomoc drogowa Czeladź

Jesteś mieszkańcem/ mieszkanką miasta Czeladź? Poszukujesz godnej zaufania pomocy w nagłych, niespodziewanych sytuacjach na drodze? Oferujemy usługi holowania samochodów na terenie Twojego miasta, zarówno osobowych, jak i dostawczych. Prócz obsługi autolawety, wykonujemy także drobne naprawy, konieczne do uruchomienia auta w sytuacji awarii na drodze. Naszym celem jest sprawienie, by każdy problem, którego doświadczysz na trasie, został rozwiązany błyskawicznie i bezstresowo. Jeśli zamieszkujesz Czeladź lub znajdujesz się na jego terenie — jesteśmy do twojej dyspozycji.

Czeladź — holowanie niezależnie od przyczyny

Jesteśmy elastyczni i chętni do pomocy niezależnie od tego, jakiego typu przykra sytuacja spotka cię na drodze. Holujemy samochody, które uległy niespodziewanej awarii, a także te po wypadku czy kolizji. Po skorzystaniu z autolawety istnieje możliwość dokonania naprawy powstałych usterek przez wyspecjalizowanego mechanika i elektryka dostępnych w naszym warsztacie. Zastanawiasz się, czy w twoim przypadku również możemy podjąć się holowania? Zapewne tak! Skontaktuj się z nami, chętnie rozwiejemy wszelkie wątpliwości.

Całodobowa autolaweta Czeladź

Dobrze wiemy, że awarie na drodze zawsze zdarzają się niespodziewanie i zwykle w najmniej odpowiednim momencie. Dlatego nasze usługi dostępne są także nocą oraz w weekendy. Oferujemy holowanie na terenie miasta Czeladź 24 godziny na dobę, siedem dni w tygodniu. Codzienne, w tych samych godzinach funkcjonuje nasz warsztat, w którym sprawnie dokonamy potrzebnych napraw. Nasza pomoc to nie tylko autolaweta. Dojedziemy do wyznaczonego przez ciebie miejsca także w sytuacji drobnej awarii, która uniemożliwia korzystanie z samochodu, lecz nie wymaga transportowania go do warsztatu. Wymienimy koło, uruchomimy pojazd, a także dokonamy wszelkich innych, niewielkich napraw na drodze, tak, byś dalej mógł jechać bezpiecznie. Jesteśmy do twojej dyspozycji o każdej porze dnia i nocy.

Jak działa nasz cennik?

Auto pomoc w zależności od specyficznych okoliczności może przybrać różną formę. Każda sytuacja jest inna i wymaga innego typu działań. Liczą się m.in. czas, odległość, potrzeba dokonania napraw na miejscu lub w warsztacie. Dlatego nie posiadamy stałego cennika. Dokonujemy wyceny w zależności od indywidualnych uwarunkowań. Koszta działania w przypadku poszczególnych awarii i kolizji są bardzo zróżnicowane. Skontaktuj się z nami. Szybko dokonamy kalkulacji i przedstawimy wycenę naszych usług na terenie miasta Czeladź.