Pomoc drogowa Myszków

Pomoc drogowa Myszków

Sytuacje na drodze bywają rozmaite, a wypadki — począwszy od drobnych usterek, a kończąc na zderzeniach, stłuczkach czy nawet poważniejszych przypadkach — występują na porządku dziennym. Czasami kłopot jest banalnie prosty do rozwiązania. Samochód nie chce się włączyć, opona wymaga wymiany. Innymi razy pojazd wymaga holowania i wnikliwej analizy specjalistów, mechanika i elektryka. Co jednak istotne, czasami najbardziej kłopotliwą kwestią jest znalezienie całodobowej auto pomocy, dzięki której Twój problem zostanie rozwiązany szybko, sprawnie i skutecznie, a na dodatek w przystępnej cenie. Nasza firma, funkcjonująca w Myszkowie, okaże się dla Ciebie nieocenioną pomocą, jeśli Twoje auto ulegnie uszkodzeniu. 

Autolaweta Myszków – nasza oferta 

Jesteśmy świadomi, że w każdej sytuacji interwencja, aby była efektywna, musi być zarazem nieco inna. W naszej ofercie zawarliśmy kompleksowe rozwiązania, dzięki którym rozwiązujemy nawet najbardziej kłopotliwe usterki w mgnieniu oka. Jakie usługi realizujemy? 

  • Holowanie 24/7. Niezależnie od tego, czy holowanie jest konieczne o piętnastej, dziesiątej czy trzeciej nad ranem, podejmiemy się go! 
  • Holujemy zarówno samochody osobowe, jak i dostawcze. 
  • Nieznaczne usterki, o których wspomnieliśmy już nieco wyżej, rozwiązujemy bezpośrednio na drodze (m.in. wymiana koła czy uruchomienie samochodu)

Usługa holowania obejmuje pojazdy, które uległy awarii bądź uczestniczyły w wypadku czy kolizji. 

Co nas wyróżnia? 

Nasza firma na tle innych, jakie znajdują się w Myszkowie i okolicach, wyróżnia się tym, że posiada swój własny warsztat. Jego pełne wyposażenie, a także fakt, że zatrudniamy elektryka i mechanika sprawiają, że nie tylko z powodzeniem odholujemy Twoje auto, ale również rozwiążemy zaistniały problem. Ponieważ większość uszkodzeń naprawiamy ,,od ręki” możesz spodziewać się szybkiej realizacji. 

Cennik. Ile to kosztuje? 

Wyznaczenie sztywnego, stałego cennika w przypadku pomocy drogowej jest niemalże niemożliwe, a przynajmniej — bardzo trudne. Jak już wcześniej zaznaczyliśmy, trudno o dwa takie same zdarzenia na drodze. Niekiedy znalezienie rozwiązania zajmuje jedynie kilka chwil. Jeśli jednak skala kolizji czy awarii jest spora, wówczas także cena będzie wyższa. 

Mieszkasz w Myszkowie czy okolicach i uczestniczysz w wypadku na drodze, stłuczce, kolizji lub awarii? Skontaktuj się z nami! Błyskawicznie nie tylko odholujemy, ale również naprawimy Twój samochód w przystępnej cenie.