Pomoc drogowa Bytom

Oferujemy wysokiej jakości usługi takie jak pomoc drogowa i holowanie oraz drobne naprawy na miejscu. Nigdy nie wiesz, kiedy potrzebna Ci będzie pomoc drogowa. Bytom i okolice mają wiele miejsc, w których dochodzi do drobnych kolizji lub awarii, np. wskutek złej jakości nawierzchni. Dobrze jest mieć w takiej sytuacji numer telefonu do całodobowej pomocy drogowej, która pomoże odholować auto do warsztatu, a w niektórych przypadkach może nawet usunąć usterkę na miejscu.

Pomoc drogowa i jej cennik – Bytom

Łączna cena usługi zależy od kilku czynników, takich jak odległość od miejsca zdarzenia, typ pojazdu (osobowy, dostawczy) i rodzaj usterki. Cena może różnić się w zależności od tego, czy holowane auto posiada sprawne zawieszenie. Aby uzyskać szczegółowe informacje na temat wyceny, skontaktuj się z nami – przeprowadzimy niezobowiązującą kalkulację telefoniczną.

Całodobowa auto pomoc – Bytom i okolice

Na pewno nie raz zdarzyła Ci się usterka pojazdu – i to w najmniej oczekiwanej chwili. Auto może zepsuć się w miejscu, gdzie zasięg mobilnego internetu będzie slaby, dlatego na takie okazje warto mieć przygotowany numer do zaufanej firmy, której specjalnością jest autoholowanie i pomoc drogowa. Bytom posiada na swoim terenie wiele przedsiębiorstw, które świadczą auto pomoc. Co wyróżnia naszą firmę? Przede wszystkim własny warsztat, który działa 24/7. Możemy szybko usunąć usterkę w Twoim pojeździe, co jest bardzo wygodne, gdy zależy Ci na czasie.

Autolaweta 24/7 w Bytomiu

Nasz profesjonalny tabor holowniczy jest w stanie szybko przetransportować uszkodzony lub niesprawny samochód w wybrane przez Ciebie miejsce. Nasza firma oferuje autoholowanie zarówno aut osobowych, jak i dostawczych. Kiedy warto skorzystać z usług auto pomocy 24/7?

  • gdy auto nagle przestało działać i nie znasz przyczyny usterki
  • gdy samochód doznał niegroźnej kolizji, ale nie chcesz nim dalej jechać ze względów bezpieczeństwa
  • gdy pojazd miał poważną kolizję i jest niesprawny lub zniszczony
  • gdy nie jesteś w stanie jechać samochodem z innych przyczyn – np. zabrakło w nim paliwa lub kluczyki zostały zatrzaśnięte w środku

Dlaczego warto skorzystać z usług holowania w naszej firmie?

Jesteśmy profesjonalistami, działającymi w Bytomiu i całym regionie oraz stawiamy na wysoką jakość naszych usług i przyjazne ceny. Współpracujemy z doświadczonymi mechanikami, którzy znają się na swojej pracy i w wielu przypadkach są w stanie szybko usunąć problem, przez który samochód odmówił posłuszeństwa na drodze. Całodobowa obsługa, zarówno w zakresie holowania, jak i napraw to nasze największe zalety.

Zachęcamy do kontaktu z nami.