Pomoc drogowa Tarnowskie Góry

Pomoc drogowa Tarnowskie Góry

W obecnych czasach ciężko wyobrazić sobie życie bez auta. Daje nam niezależność oraz komfort podróżowania. Bywają jednak sytuacje, kiedy auto odmawia posłuszeństwa w najmniej spodziewanym momencie. Problem z rozładowanym akumulatorem? Przebita opona? Niespodziewana stłuczka? Bez względu na powód unieruchomienia samochodu, możesz zawsze liczyć na naszą pomoc!

Holowanie – całodobowa pomoc

Jesteśmy firmą z długoletnim doświadczeniem, oferującą auto pomoc i holowanie na terenie Tarnowskich Gór. Pomagamy kierowcom bez względu na porę dnia i nocy – oferujemy holowanie samochodów przez 24 godziny 7 dni w tygodniu. Korzystając z naszych usług masz pewność, że nie pozostawimy Cię samego z awarią. Posiadamy zaplecze techniczne pozwalające na holowanie zarówno aut osobowych, jak i dostawczych. Nasi wykwalifikowani pracownicy zadbają o odpowiednie zabezpieczenie Twojego auta na czas transportu.

Autolaweta Tarnowskie Góry

Skorzystaj z naszej pomocy na terenie Tarnowskich Gór. Bez względu na to czy Twoje auto brało udział w kolizji lub wypadku, czy uległo niespodziewanej awarii, możesz liczyć na naszą pomoc. Skontaktuj się z nami i opisz ewentualną usterkę lub uszkodzenia – pozwoli to nam na odpowiednie przygotowanie się do zlecenia. Po jego realizacji odholujemy Twoje auto pod wskazany przez Ciebie adres. Dodatkowo, jesteśmy w stanie wykonać drobne naprawy na drodze:

  • wymiana koła
  • uruchomienie samochodu
  • wymiana żarówek
  • dowiezienie paliwa

Klientom proponujemy również możliwość przetransportowania auta do stacji kontroli pojazdów na badanie techniczne lub w sytuacji, kiedy nie posiada ono ważnej polisy OC.

Auto pomoc – o każdej porze dnia i nocy

Na tle innych firm działających w mieście Tarnowskie Góry, wyróżnia nas kompleksowość usług. Posiadamy własny warsztat działający przez całą dobę – 7 dni w tygodniu, w którym można liczyć na pomoc mechanika i elektryka. Zdajemy sobie sprawę z tego, iż awarie samochodów zdarzają się w najmniej oczekiwanych momentach. Dlatego właśnie wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów. Większość prostych usterek naprawiamy od ręki, co pozwoli Ci na zaoszczędzenie czasu. Możesz mieć pewność, że Twoje zadowolenie i satysfakcja są dla nas najważniejsze.

Cennik

Każde zgłoszenie o zaistniałej awarii czy kolizji traktujemy indywidualnie. Nie posiadamy stałego cennika, dlatego ceny – w zależności od usług – będą się od siebie różnić. Wpływa na to specyfika danego zlecenia oraz rodzaj transportu i wymiar czasowy świadczonej usługi. Skontaktuj się z nami, a my przedstawimy Ci jej wycenę.