Pomoc drogowa Olkusz

Pomoc drogowa Olkusz

Autolaweta całodobowa w Olkuszu

Jeśli Twój samochód utknął lub nie może się ruszyć, wezwana pomoc drogowa z Olkusza rozwiąże ten problem. Całodobowa mobilna autolaweta z zestawem podstawowych narzędzi przyjedzie we wskazane miejsce w błyskawicznym tempie.

W naszych szeregach pracują jedynie doświadczeni specjaliści, którzy są w stanie wyeliminować większość podstawowych usterek spotykanych na drodze już na miejscu – od przebitych opon, po rozładowany akumulator. W przypadku poważnych awarii, stłuczek i kolizji jesteśmy gotowi do przetransportowania pojazdu na działającą całą dobę stację serwisową, gdzie zadbamy o dany samochód możliwie jak najlepiej.

Auto pomoc techniczna Olkusz – szybkie rozwiązanie problemów na drodze

Stacja serwisowa, która działa na terenie Olkusza udzieli pomocy właścicielom samochodów osobowych i dostawczych, dzięki wyposażeniu w niezbędny sprzęt do wykonywania różnego rodzaju napraw samochodowych.

Podczas rozwiązywania problemów z samochodami naszych klientów używamy wyłącznie wysokiej jakości materiałów i profesjonalnych narzędzi. Dla nas każda usterka napotkana na drodze jest poważna, dlatego staramy się, aby drobne awarie było można naprawić na miejscu w błyskawiczny sposób.

Holowanie samochodów – mobilna auto pomoc

Właściciele samochodów z Olkusza zwracają się do nas o pomoc drogową, ponieważ:

  • Mamy wieloletnie doświadczenie, które jest gwarancją Twojego bezpieczeństwa na drodze;
  • Mobilny serwis samochodowy działa przez całą dobę, jesteśmy zawsze gotowi na pomoc kierowcom;
  • Szybko docieramy na miejsce awarii. Nasza brygada nie każe Ci długo czekać;
  • Koszt pomocy drogowej jest adekwatny do kosztów pracy;
  • Zapewniamy wysoką jakość, dzięki profesjonalizmowi naszych pracowników. Podnoszą swoje umiejętności nie tylko na drodze, ale także doskonalą je poprzez regularne kursy.

Pomoc drogowa Olkusz – cennik

Kontaktując się z naszym operatorem i opisując swój problem, będziesz wiedział dokładnie ile czasu potrzeba do przybycia pomocy technicznej, a także bezproblemowo wycenisz koszt danej usługi. W budowaniu trasy do miejsca awarii pomaga znajomość Olkusza i okolic, a także specjalistyczne środki techniczne.

Ceny usług pomocy drogowej uzależnione są od rodzaju danej usługi oraz ilości wykonanej pracy. Staramy się jednak, aby wszystko było wykonywane od ręki, a ceny nie pozostawiały niesmaku, mając na trosce dobro klienta i chęć niesienia pomocy poprzez duże, wieloletnie doświadczenie. Wezwanie całodobowej auto pomocy to najlepszy sposób na rozwiązanie trudności, które powstały w przypadku awarii lub wypadku.