Pomoc drogowa Sosnowiec

Pomoc drogowa Sosnowiec

Kierowca może się spotkać z najróżniejszymi sytuacjami, których nie da się przewidzieć. W opresji przydatna może się okazać pomoc drogowa. Kiedy dojdzie do jakieś awarii, działanie należy powierzyć fachowcom. Warto zapoznać się z najważniejszymi informacjami dotyczącymi korzystania z usług pomocy drogowej w Sosnowcu.

Całodobowa pomoc drogowa – w czym może pomóc?

Pomoc drogowa Sosnowiec staje się nieoceniona w przypadku wszelkich awarii na drodze. Może ona udzielać takiej pomocy jak holowanie uszkodzonych pojazdów, czy dokonanie drobnych napraw na drodze jak np. wymiana koła czy naładowanie akumulatorów, aby auto mogło ruszyć.

Nasi specjaliści zjawią się na miejscu wypadku bardzo szybko i fachowo zajmą się rozwiązaniem problemu. Zachęcamy do kontaktu w razie jakichkolwiek niespodziewanych sytuacji drogowych.

Holowanie – najczęstsza usługa

Pomoc drogowa najczęściej zajmuje się holowaniem pojazdów, które uległy awarii i nie mogą samodzielnie odjechać z miejsca. My oferujemy holowanie 24/7 – o każdej porze dnia i nocy, można liczyć na profesjonalną pomoc.

Zajmujemy się holowaniem zarówno samochodów osobowych jak i dostawczych. Nie ma także znaczenia to w jakim stanie jest pojazd – holujemy auta, które uległy awarii, a także te które uczestniczyły w jakimś wypadku lub w kolizji. Podczas holowania używamy profesjonalnych lawet, dzięki którym cała operacja jest bardzo szybka i bezpieczna.

Bardzo dużą zaletą naszej firmy, która wyróżnią ją spośród innych pomocy drogowych, jest to, że posiadamy całodobowy warsztat działający 7 dni w tygodniu. Dzięki temu, klienci w razie awarii mogą liczyć na natychmiastową pomoc w usunięciu problemu. W większości przypadków usterki są usuwane od ręki. Jeśli problem jest bardziej rozległy lub konieczne jest zamówienie części zamiennych – wszystkim się zajmiemy.

Cennik pomocy drogowej

Nasza pomoc drogowa Sosnowiec nie posiada sztywnego cennika. W zależności od tego jak rozległa jest awaria, albo jak duże ślady pozostały po kolizji, usługi są indywidualnie wyceniane. Ceny są bardzo zróżnicowane. W razie jakiejkolwiek awarii, zachęcamy do kontaktu i uzyskania dokładnej i szczegółowej wyceny.

Pomoc drogowa, oferuje profesjonalne usuwanie wszelkich usterek i awarii, a także odholowanie uszkodzonych pojazdów z dowolnego miejsca. Dużym atutem jest całodobowy warsztat, który zajmuje się profesjonalnym usuwaniem skutków awarii i kolizji. Ceny w naszej firmie są bardzo atrakcyjne, w razie potrzeby warto skorzystać z naszej pomocy!