Pomoc drogowa Mysłowice

Pomoc drogowa Mysłowice

Pomoc drogowa Mysłowice

Niezależnie czy jesteś mieszkańcem/ mieszkanką miasta Mysłowice, czy tylko przejazdem znajdujesz się na jego terenie — możesz liczyć na naszą pomoc. Oferujemy usługi z zakresu holowania, napraw w naszym stacjonarnym warsztacie, a także drobnych prac pomagających uruchomić twój samochód podczas niespodziewanej awarii na drodze. Specjalizujemy się w obsłudze zarówno samochodów osobowych, jak i dostawczych. Potrzebujesz sprawnego działania w sytuacji kolizji lub wypadku? Jesteśmy do twojej dyspozycji.

Auto pomoc w każdej sytuacji

Nieprzyjemne sytuacje na drodze mogą przybrać różny charakter. Do tych najczęstszych należą różnego typu awarie, spowodowane korzystaniem z niesprawnego auta, kolizje z udziałem osób trzecich lub infrastruktury drogowej, a także poważniejsze wypadki drogowe. Niezależnie od skali i rodzaju zdarzenia podejmiemy się holowania pojazdu, a także koniecznych do wykonania napraw. Wiemy, że sytuacje tego typu są nacechowane sporą dawką stresu osób w nich uczestniczących, dlatego wszystkie powierzone nam zadania wykonujemy szybko, sprawnie i możliwie od ręki.

Całodobowa pomoc Mysłowice

O wypadku czy awarii nie myśli się zawczasu. Zwykle bywa sporym zaskoczeniem, niekiedy mocno wybijając uczestników z rytmu dnia codziennego. Jednocześnie tworzy nowe wyzwania, z którymi każdy chce się uporać jak najszybciej, by prędko zapomnieć o nieprzyjemnościach i powrócić do normalności. Dobrze o tym wiemy, dlatego też oferujemy pomoc niezależnie od pory dnia i nocy. Działamy 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Dotrzemy nas miejsce zdarzenia zawsze, kiedy będzie to potrzebne. Dysponujemy także całodobowym warsztatem, pracującym codziennie, także w weekendy. Nasi wyspecjalizowani mechanicy i elektrycy profesjonalnie zajmą się każdym poawaryjnym, pokolizyjnym, czy powypadkowym autem. Służymy błyskawiczną pomocą na terenie miasta Mysłowice. Wszelkie naprawy staramy się wykonywać od ręki.

Auto pomoc Mysłowice — cennik usług

Nie dysponujemy, jednym, sztywnym cennikiem naszych usług. Klienci zgłaszają się do nas z różnymi zleceniami. Każda sytuacja jest zupełnie inna, wymaga odmiennych sposobów działania, a co za tym idzie — indywidualnie sporządzonej wyceny. Koszt skorzystania z autolawety, a także innych usług związanych z auto pomocą jest uzależniony od czasu, konkretnego miejsca, okoliczności wypadku/kolizji, konkretnych działań podjętych przez naszych pracowników w celu holowania auta oraz jego naprawy na miejscu, lub w warsztacie. Masz pytania związane z wyceną naszych usług w mieście Mysłowice? Skontaktuj się z nami. Sprawnie dokonamy kalkulacji i poinformujemy cię o dokładnych kosztach.