Autolaweta w Dąbrowie Górniczej

Pomoc drogowa Dąbrowa Górnicza

Miałeś wypadek, kolizję lub po prostu twoje auto uległo awarii? Już teraz skorzystaj z naszej autolawety w Dąbrowie Górniczej. Całodobowa pomoc drogowa FastHol stanowi nieocenioną pomoc i wsparcie w wielu niecodziennych sytuacjach i wypadkach na drodze. Zajmujemy się każdym typem pojazdu. Nasze lawety w Dąbrowie Górniczej holują zarówno samochody osobowe, jak i dostawcze, ciężarowe czy motocykle. Gwarancją jakości naszych usług jest profesjonalny, nowoczesny i w pełni sprawny sprzęt holowniczy oraz zespół specjalistów, którzy go obsługują.

Autolaweta w Dąbrowie Górniczej i drobne oraz poważniejsze naprawy

Autolaweta w Dąbrowie Górniczej to nasza podstawowa i główna usługa, ale zajmujemy się też drobnymi usterkami na miejscu zdarzenia. Nie zawsze bowiem istnieje potrzeba zawiezienia pojazdu do warsztatu. Czasem można wykonać naprawę „od ręki” i to właśnie zapewniamy. Jeśli jednak mamy do czynienia z poważniejszym uszkodzeniem samochodu, to dysponujemy całodobowym warsztatem w pobliskich Wojkowicach Koscielnych, w którym nasi mechanicy i elektrycy szybko doprowadzą twój pojazd do stanu używalności.

Oferujemy również zmianę kół i przebitych opon, wyciąganie aut z rowów, błota i śniegu, a także transport zepsutych pojazdów zza granicy, dowóz paliwa na terenie Dąbrowy Górniczej, obsługę klientów Assistance czy załatwianie bezgotówkowego wynajmu samochodów zastępczych z OC sprawcy. Ponadto za pomocą kabli uruchamiany auta z rozładowaną baterią. Nie ograniczamy się tylko do jednego miasta. Swoimi lawetami holujemy auta w Sosnowcu oraz innych miejscowościach nieopodal Dąbrowy Górniczej.

Cennik lawety w Dąbrowie Górniczej

Nie posiadamy jasno określonego cennika lawety w Dąbrowie Górniczej i pomocy drogowej. Po prostu każde zlecenie jest inne. Inna jest skala mniejszych lub większych uszkodzeń oraz koniecznych do wykonania czynności naprawczych. Inna jest trasa holowania lawetą. Niekiedy trzeba dostarczyć pojazd do warsztatu, a innym razem wystarczy pomoc na miejscu. Cena jest więc ustalana indywidualnie, ale zawsze w taki sposób, aby klient był zadowolony. Zadzwoń do nas, by szybko otrzymać wycenę!