Pomoc drogowa Bobrowniki

pomoc drogowa

Pomoc drogowa Bobrowniki to serwis działający w Bobrownikach i okolicach. Oferujemy szeroką gamę usług, które mogą pomóc w każdej sytuacji. Nasz zespół ekspertów jest dostępny 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu dla wszystkich Twoich potrzeb w zakresie holowania i pomocy drogowej. Bez względu na to, czy stoisz na poboczu, masz problemy z silnikiem, pękniętą gumą, brakiem paliwa, jesteśmy tu, aby Ci pomóc.

Holowanie Bobrowniki – całodobowa pomoc dla aut i ciężarówek

Oferujemy usługi holowania samochodów ciężarowych, osobowych, dostawczych i sprzętu rekreacyjnego. Nasza firma oferuje niezawodne usługi autolawety i pomocy drogowej 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Na miejsce przybędzie pomoc drogowa, która może rozwiązać problemy związane z uruchomieniem auta, rozruchem akumulatora i drobnymi naprawami mechanicznymi. Pomożemy Ci z wymianą opon, kół, a nawet w sytuacji zgubionych kluczyków. Możesz liczyć na wsparcie zarówno w przypadku niewielkich usterek, kolizji, jak i poważniejszych wypadków. Dysponujemy pełnym wyposażeniem, dlatego nie wahaj się i zadzwoń już teraz.

Auto pomoc Bobrowniki – cennik

Nasze usługi holownicze mają różne ceny i są dobierane indywidualnie. Nie mamy standardowej ceny za naszą pomoc, ponieważ koszt zależy od wielu czynników, w tym odległości holowania i masy pojazdu. Po skontaktowaniu się z nami, obliczymy dla Ciebie indywidualną cenę – za darmo. Kwota ta będzie zależna od Twojego rodzaju ubezpieczenia, uszkodzeń, a także dodatkowych usług, jakie będą potrzebne

Nasze usługi to więcej niż tylko autolaweta

Nasze usługi to coś więcej niż tylko autolaweta, na której przetransportujemy Twoje auto. To także warsztat, gdzie posiadamy własnych pracowników pracujących w zawodzie elektryka i mechanika. Specjaliści pomogą Ci na miejscu we wszystkich problemach związanych z instalacją elektryczną pojazdu, takich jak niedziałający akumulator i nieodpowiadające układy. Dysponujemy również najnowocześniejszym sprzętem diagnostycznym dla Twojego samochodu. A dzięki doświadczonemu mechanikowi jesteśmy w stanie pomóc w przypadku wszelkich problemów mechanicznych.

Jeśli interesuje Cię holowanie pojazdu przez profesjonalną lawetę, musisz upewnić się, że wiesz dokładnie, czego potrzebujesz, zanim się z nami skontaktujesz. Dzwoniąc do nas, pamiętaj, aby mieć ze sobą wszystkie niezbędne informacje. W ten sposób upewnisz się, że nasi technicy znają Twoją sytuację, zanim przyjmą zgłoszenie i przybędą na miejsce z potrzebnym sprzętem. Przy pierwszym kontakcie i krótkiej rozmowie uzyskasz od nas darmową wycenę.