Pomoc drogowa Poręba

pomoc drogowa

Zdarzyła Ci się kolizja lub Twoje auto doznało usterki w miejscowości Poręba? Nasza pomoc drogowa oferuje kompleksowe usługi w takich przypadkach, w tym autoholowanie 24/7 oraz pomoc wykwalifikowanego mechanika i elektryka. Zapoznaj się z naszą ofertą i dowiedz, dlaczego warto mieć numer do naszej firmy wpisany w książce telefonicznej smartfona.

Całodobowa autolaweta Poręba

Nie sposób jest przewidzieć, kiedy zdarzy nam się kolizja drogowa lub auto pozornie bez przyczyny odmówi posłuszeństwa. Takie sytuacje bardzo często zdarzają się w godzinach nocnych, gdy widoczność na trasie jest słaba, a warunki na drodze – trudne. Nasza auto pomoc działa w systemie 24/7, więc jesteśmy w stanie pomóc o każdej porze, nie tylko w dni powszednie, ale również w święta. Poręba jest okolicą, w której stosunkowo często dochodzi do drobnych kolizji i awarii drogowych – chociażby z powodu kiepskiego stanu nawierzchni. Numer telefonu do dobrej pomocy drogowej to absolutny niezbędnik każdego przezornego kierowcy w tych stronach.

Auto pomoc i holowanie 24/7 Poręba

Nasza pomoc drogowa zatrudnia doświadczonych kierowców i mechaników, a także dysponuje nowoczesnymi pojazdami – dzięki temu jesteśmy w stanie zapewnić autoholowanie zarówno dla pojazdów osobowych, jak i dostawczych. Gdy to tylko możliwe, dokładamy starań, aby pojazd został przez naszych pracowników naprawiony na drodze – takie przypadki zdarzają się dość często. Drobna awaria na styku przewodów może czasem sprawić kierowcy kłopot na drodze – wykwalifikowana auto pomoc szybko jest w stanie odnaleźć i usunąć usterkę. Zdarza się jednak, że powód niesprawności pojazdu nie jest tak prozaiczny i wymaga on diagnostyki w warsztacie. Nasza firma prowadzi swój całodobowy warsztat, gdzie mechanicy i elektrycy są w stanie przywrócić pojazd do sprawności.

Laweta – cennik

Cennik naszych usług jest zróżnicowany, zależy od kilku różnych czynników, do których zaliczyć można m.in. odległość do przejechania, rodzaj usterki, a także wielkość pojazdu. Jeśli potrzebna Ci pomoc drogowa w miejscowości Poręba i zależy Ci na szybkim usunięciu usterki, skontaktuj się z nami telefonicznie i zapytaj o niezobowiązującą wycenę. Nasz pracownik zada Ci kilka pytań, które ułatwią oszacowanie kosztów usługi i poda Ci szacunkową cenę. Naszą firmę cechują przyjazne koszty usług, co sprawia, że jesteśmy jedną z wiodących autopomocy w okolicy. Pomogliśmy uruchomić lub odholować auto wielu kierowcom w Porębie – jeśli się z nami skontaktujesz, możemy pomóc również Tobie. Zapraszamy do skorzystania z oferty.