Pomoc drogowa Rogoźnik

Zdarzyła się kolizja? A może zabrakło paliwa w trasie? Niezależnie od przyczyny problemów na drodze, zajmiemy się Twoim samochodem z wielką troską i opieką naszych ekspertów. Pomożemy Ci bezpiecznie wrócić do domu. A dzięki temu, że posiadamy własny warsztat, możemy pomóc w szybkiej naprawie usterek, aby pojazd był zdatny do użytku jeszcze tego samego dnia.

Całodobowa auto pomoc Rogoźnik

Nasza pomoc drogowa Rogoźnik to pełny personel, który stawia na profesjonalne i rzetelne wykonanie usług związanych z auto pomocą. Naszym celem jest zapewnienie naszym klientom wszystkiego, czego w danej chwili potrzebują. W skład naszego zespołu wchodzą mechanicy i elektrycy, którzy zdiagnozują i naprawią samochód na Twoje życzenie.

Odholujemy Twój pojazd w dowolnie wybrane przez Ciebie miejsce. Działamy 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu i możemy przyjechać do Ciebie o każdej porze dnia. Zainwestowaliśmy w najnowszy sprzęt i wszystkie nasze ciężarówki oraz lawety są wyposażone w najnowszą technologię, aby zapewnić bezpieczny i pewny transport Twojego pojazdu. Oferujemy usługi dla wszystkich marek pojazdów, zarówno osobowych, jak i dostawczych.

Holowanie małych aut i dużych ciężarówek

Zapewniamy całodobową pomoc drogową wszystkim samochodom osobowym, ciężarowym, motocyklom i ciężarówkom w regionie. Autopomoc Rogoźnik jest dostępna dla wszystkich. Przyjedziemy, jeśli ulegniesz kolizji lub zwyczajnej awarii mechanicznej uniemożliwiającej prowadzenie. W każdej sytuacji oferujemy kompleksową usługę holowania i naprawy Twoich pojazdów w naszym własnym warsztacie.

Nasza firma świadczy różne usługi pomocy drogowej w Rogoźniku i okolicach. Nie tylko zapewniamy holowanie, ale także dostarczamy paliwo i opony. Jeśli potrzebujesz rozrusznika lub wymiany jakiejś części w swoim pojeździe, możemy to zrobić – stuprocentowo mobilnie.

Ile kosztuje autolaweta Rogoźnik? Cennik

Cena holowania pojazdu jest bardzo zróżnicowana i zależy od charakteru sytuacji. Koszt holowania może być pokryty przez ubezpieczenie. Inne czynniki, które wpływają na koszty usług, to m.in: odległość – samochód holowniczy musi przejechać z jednego punktu do drugiego; pora dnia – cena może być inna późno w nocy lub wcześnie rano; lokalizacja – jeśli trzeba wyciągać pojazd z trudno dostępnego miejsca koszt może być inny.

Jeśli przebijesz oponę, potrzebujesz usług ślusarskich lub napełnienia baku, spodziewaj się kosztów, które będą uzależnione od marki pojazdu, a także części zamiennych. Każdą wycenę podejmujemy indywidualnie. Zadzwoń do nas, aby dowiedzieć się więcej i uzyskaj pomoc już teraz.