Pomoc drogowa Siemianowice Śląskie

W przypadku awarii samochodu kierowca często staje pośród nieznanych i zastanawia się – co dalej? Jeśli złapiesz gumę, zabraknie Ci paliwa, rozładuje Ci się akumulator lub będziesz potrzebować holownika po kolizji, nasza usługa pomocy drogowej może Ci skutecznie pomóc. Oferujemy naszym klientom wszystkie usługi od drobnych napraw, po kompleksowy transport z użyciem lawety. Wszystko po to, by pomóc Ci wrócić na drogę i sprawić, aby Twoja podróż pomimo przeciwności losu była bezpieczna i udana.

Holowanie i kompleksowa obsługa wszystkich pojazdów na żądanie

Oferujemy niezawodne rozwiązania w zakresie holowania samochodów osobowych, dostawczych, ciężarowych, łodzi, tirów i pojazdów rekreacyjnych. Zajmujemy się wszystkim – od małych samochodów osobowych po ciężkie samochody ciężarowe. Odholuj swój samochód do naszego własnego warsztatu i wróć na drogę, tak szybko jak to możliwe. Większość napraw podejmujemy od razu, dlatego swoje auto otrzymasz z powrotem jeszcze tego samego dnia.

Dzwoniąc do nas, wiesz z kim pracujesz. Nasi mechanicy posiadają certyfikaty i doświadczenie w zakresie wszystkich światowych i europejskich marek samochodów. Dzięki temu możesz mieć pewność, że Twój samochód jest w najbezpieczniejszych rękach, a usługa będzie przeprowadzana w należytej staranności.

Kluczowe znaczenie ma dla nas sprawność obsługi. Niezależnie od tego, jak ciężkiej usterce uległ pojazd, przybędziemy na miejsce i jeśli jest to możliwe – pomożemy od ręki. W przypadku poważniejszej kolizji lub wypadku, odholujemy samochód do warsztatu, gdzie ocenimy jego stan i przeprowadzimy naprawę. Na miejscu obecny jest elektryk i mechanik.

Całodobowa auto pomoc Siemanowice Śląskie

Pomoc drogowa przyjedzie do Ciebie szybko o dowolnej porze dnia. Jesteśmy dostępni 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu we wszystkich dzielnicach Siemanowic Śląskich. Mamy własnych, doświadczonych mechaników, którzy zapewnią Ci profesjonalną obsługę na drodze. Zależy nam na naszych klientach, dlatego stawiamy ich na pierwszym miejscu.

Autolaweta Siemanowice Śląskie, a cennik

Nasz cennik jest dostosowany indywidualnie. Zależy nam na świadczeniu usług wysokiej jakości i zaspokojeniu wszystkich potrzeb. Wykonaj do nas telefon i podaj szczegóły swojego problemu, a w kilka minut będziemy w stanie podać wycenę. Ustalimy lokalizację, aby sprawnie przyjechać na miejsce i wykonać wszystkie potrzebne czynności. Pamiętaj, że ceny są zmienne w zależności od rodzaju Twojego ubezpieczenia. Na cenę usług wpływ ma stopień uszkodzeń, dostępność załogi w wybranym miejscu i czas, jaki będzie potrzebny na pomoc.