Pomoc drogowa Świerklaniec

pomoc drogowa

Jeśli interesuje Cię taka usługa jak pomoc drogowa Świerklaniec jest miastem, gdzie możemy sprawnie rozwiązać Twój problem. Pomagamy w sprawach związanych z holowaniem i drobnymi naprawami Twojego pojazdu. Dojedziemy niezależnie od miejsca. Wystarczy, że do nas zadzwonisz i podasz szczegóły, a za chwilę pojawimy się na miejscu.

Auto pomoc i holowanie

Pomagamy wszystkim osobom, które były uczestnikami kolizji, wypadku lub z jakiegoś względu zatrzymały się na drodze i nie mogą jechać dalej. Nasze usługi to przede wszystkim holowanie i autolaweta. Wszystko realizowane jest w sposób ciągły przez całą dobą. Zorganizujemy wyciągarkę i odholujemy auto bez zbędnych pytań.

Dodatkowe usługi oferowane przez nas to m.in: uruchamianie akumulatora, wymiana przebitych opon, usługi ślusarskie pozwalające na dostanie się do pojazdu, dostarczanie gazu i benzyny. W tej kwestii zapewniamy pełną mobilność. Uzyskasz pomoc tak szybko, jak jesteśmy w stanie przybyć na miejsce zdarzenia.

Wyróżnia nas to, że posiadamy własny warsztat, gdzie pracują wyspecjalizowani elektrycy i mechanicy. Nasze doświadczenie obejmuje większość znanych marek pojazdów. Posiadamy bogate wyposażenie i potrzebne do naprawy części. Większość z usług w miejscowości Świerklaniec jesteśmy w stanie zrealizować od ręki. Prawdopodobne jest, że pojazd wróci na drogę jeszcze tego samego dnia.

Całodobowa autolaweta Świerklaniec

Całodobowa autolaweta Świerklaniec to wygodne i ekonomiczne świadczenie, które zapewnia spokój ducha niezależnie od dzielnicy, w której się znajdujesz. Za naciśnięciem jednego przycisku możesz otrzymać pomoc drogową w nagłych wypadkach przez 24 godziny na dobę, 365 dni w roku. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz pomocy przy zmianie opony, uruchomieniu samochodu, pomoc drogowa zapewni potrzebne wsparcie.

Wszystkie nasze usługi są przydatne niezależnie od typu pojazdu, jakim się poruszasz. Obsługujemy małe pojazdy osobowe, jak i duże samochody dostawcze oraz ciężarowe. Wszystkie zadania są dla nas równie istotne i pomagamy wszystkim wydostać się z trudnych warunków – bez względu na pogodę i przyczynę.

Cennik pomocy drogowej Świerklaniec

O całkowitym koszcie decyduje liczba i masa holowanych pojazdów, odległość przewozu oraz wszelkie dodatkowe usługi. Koszty holowania pojazdów i pomocy drogowej zależą też od rodzaju Twojego ubezpieczenia oraz usterek, jakie zlecisz nam do naprawy. Jeśli masz problemy z samochodem, zadzwoń już teraz i zapytaj o darmową wycenę. Podamy wszystkie informacje i postaramy się być jak najdokładniejsi w swoich obliczeniach.