Pomoc drogowa Wojkowice

pomoc drogowa

Autolaweta całodobowa Wojkowice

Jako profesjonalna auto pomoc, dzięki wieloletniemu doświadczeniu, zdążyliśmy poznać branżę oraz zgłaszających się po pomoc klientów. Nasza autolaweta jest całodobowa, w związku z czym w każdej chwili jesteśmy gotowi na pomoc osobom, których pojazdy doznały awarii na drodze, albo uległy wypadkowi. Na tle konkurencyjnych firm wyróżniamy się dzięki własnemu warsztatowi, również otwartemu dla klientów 24/7. Pracują w nim mechanik i elektryk są obecni w branży od wielu lat, podczas których spotkali się z różnymi typami awarii samochodów. Większość usterek, z którymi dzwonią do nas kierowcy naprawiamy od ręki, co również jest dużą zaletą – po wizycie w warsztacie będziesz mógł ze spokojną głową ruszyć w dalszą podróż. W razie potrzeby, zapraszamy do kontaktu telefonicznego. Gwarantujemy, że nasza auto pomoc Cię nie zawiedzie.

Holowanie i drobne naprawy na drodze

Całodobowa autolaweta Wojkowice oferuje holowanie zarówno samochodów osobowych, jak i tych większych, dostawczych. Mogą na nas liczyć osoby, których pojazdy uległy awarii podczas podróży, ale również Ci uczestniczący w kolizjach czy wypadkach drogowych. Nasza auto pomoc zawiera w sobie także niewielkie naprawy na drodze, bez konieczności przewożenia samochodu do warsztatu i ponoszenia dodatkowych kosztów. Chętnie pomożemy Ci zmienić koło wymagające naprawy, albo nienadające się do użytku lub uruchomić pojazd, który zatrzymał się i nie chce ruszyć w dalszą drogę. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą, w której prezentujemy szeroki wachlarz usług naszej auto pomocy Wojkowice – jeśli potrzebujesz profesjonalnego wsparcia drogowego, chętnie Ci go udzielimy.

Auto pomoc Wojkowice – cennik

Nasza autolaweta Wojkowice jest dostępna dla potrzebujących wsparcia kierowców przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Jeśli jest Ci potrzebna pomoc na drodze, nie wahaj się zadzwonić i nas o tym poinformować! Jako profesjonalna auto pomoc, nie posiadamy sztywnego cennika, który w naszej branży mógłby nie być sprawiedliwy wobec różnic pomiędzy awariami samochodów. Zależnie od rodzaju problemu czy kolizji drogowej, ceny są u nas bardzo zróżnicowane. Klienci doceniają jednak naszą auto pomoc za stosunkowo niskie koszty napraw, biorąc pod uwagę jakość wykonywanych usług i ich czas trwania. Zachęcamy do kontaktu telefonicznego – dopiero gdy przedstawisz nam swój problem, będziemy mogli wycenić swoją pracę. O wszystkich niezbędnych kosztach poinformujemy Cię od razu, gdy tylko poznamy rodzaj awarii samochodu.