Pomoc drogowa Woźniki

Awaria auta może zdarzyć się w najmniej oczekiwanym momencie – dlatego warto mieć zawsze pod ręką numer do dobrej pomocy drogowej. Jeśli Twoje auto odmówiło posłuszeństwa w miejscowości Woźniki lub bezpośredniej okolicy – skontaktuj się z nami. Jesteśmy doświadczoną firmą świadczącą auto pomoc i holowanie – współpraca z nami ma szereg zalet, które przedstawiamy poniżej.

Całodobowa auto pomoc Woźniki

Ogromnym atutem naszej pomocy drogowej jest całodobowa obsługa. Zdarzyło Ci się złapać gumę w święta lub silnik auta zgasł na drodze w nocy z soboty na niedzielę? Dla nas żadna pora nie jest zbyt późna, by pomóc Ci na trasie. Woźniki mają wiele miejsc, w których cyklicznie dochodzi do awarii pojazdów – czy to z uwagi na stan nawierzchni, czy inne niebezpieczeństwa. Pomożemy Ci bezpiecznie odholować Twój pojazd pod wskazany przez Ciebie adres lub – gdy jest taka możliwość – podejmiemy próbę jego naprawy na miejscu.

Autolaweta i holowanie 24/7 Woźniki

Naszym atutem jest doświadczony personel oraz wyposażenie pozwalające holować zarówno auta osobowe, jak i dostawcze. Nasza auto pomoc jest nieodzowna nie tylko w sytuacji, gdy samochód uległ awarii – pomagamy również w przypadkach, gdy doszło do kolizji drogowej, a także wówczas, gdy kierowca z różnych względów nie chce lub nie może poprowadzić samodzielnie swojego pojazdu. Część aut udaje się naszym specjalistom przywrócić do sprawności na miejscu – takie drobne naprawy jak zmiana koła lub sprawdzenie styku przewodów czy awaryjne uruchomienie silnika można wykonać bez transportowania pojazdu do warsztatu. Drobne awarie są przyczyną wielu nieplanowanych postojów na drodze, dlatego tak ważne jest, aby zespół wysłany na miejsce miał odpowiednie doświadczenie w podobnych sytuacjach i potrafił rozpoznać, gdzie tkwi usterka.

Pomoc drogowa – cennik

Jednym z głównych atutów naszej firmy jest to, że dysponujemy własnym warsztatem – nasi mechanicy i elektrycy dokonują napraw całodobowo, co pozwala na szybkie usunięcie usterki nawet wówczas, gdy nie dało się uruchomić auta na drodze. Ceny pomocy drogowej są zróżnicowane – zależą m.in. od rodzaju pojazdu, odległości od siedziby firmy, typu usterki. Jeśli Twoje auto jest niesprawne, a awaria zdarzyła się w miejscowości Woźniki lub okolicy i  potrzebna Ci niezobowiązująca wycena, skontaktuj się z nami przez telefon – nasz pracownik po zadaniu Ci kilku pytań przedstawi warunki cenowe oraz oszacuje czas oczekiwania na auto pomoc. Naprawiliśmy już wiele samochodów w tych stronach, z chęcią pomożemy również Tobie.